CUS1200M-48
DigiKey raktári szám
285-CUS1200M-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS1200M-48
Leírás
AC-DC, MEDICAL, 85-265V, 48V 25A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
95,5%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
7,36" H. x 3,66" Sz. x 1,67" M. (187,0mm x 93,0mm x 42,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
25 A