CUS800M-48
DigiKey raktári szám
285-CUS800M-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS800M-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 802W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS800M-48 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
6,71" H. x 3,35" Sz. x 1,67" M. (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
16.7 A