PFH05W28-1D0-EVK-S1
DigiKey raktári szám
285-2932-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFH05W28-1D0-EVK-S1
Leírás
EVAL BOARD FOR PFH500F281D0R
Vevői azonosító
Részletes leírás
PFH500F-28-1D0-R - AC/DC, nem izolált 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
28V
Gyártó
TDK-Lambda
Kimeneti áram
18A
Csomagolás
Ömlesztve
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Rendeltetés
AC/DC, nem izolált
Felhasznált IC vagy alkatrész
PFH500F-28-1D0-R
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Alap típusszám
Kimeneti teljesítmény
500W