FK28C0G1H680JN000
DigiKey raktári szám
445-FK28C0G1H680JN000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FK28C0G1H680JN000
Leírás
CAP CER 68PF 50V C0G RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
EDA / CAD modellek
FK28C0G1H680JN000 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)