FA28C0G1H680JNU06 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | FA28C0G1H680JNU06 |
Leírás | CAP CER 68PF 50V NP0 RADIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 68 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | FA28C0G1H680JNU06 modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Kapacitás | Méretek 0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm) |
Tűrés ±5% | Max. magasság (beültetve) 0,217" (5,50mm) |
Névleges feszültség | Kivezetések közötti távolság 0,197" (5,00mm) |