FG26X7R2J102KNT06
DigiKey raktári szám
445-173452-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-173452-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FG26X7R2J102KNT06
Leírás
CAP CER 1000PF 630V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±10% 630V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
EDA / CAD modellek
FG26X7R2J102KNT06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)