FA26X7R2J102KNU00
DigiKey raktári szám
445-181167-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA26X7R2J102KNU00
Leírás
CAP CER 1000PF 630V X7R RADIAL
Részletes leírás
1000 pF ±10% 630V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
EDA / CAD modellek
FA26X7R2J102KNU00 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,217" H. x 0,138" Sz. (5,50mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)