DA-025-24-02-00-00
DA-025-24-02-00-00
DA-025-24-02-00-00
DA-025-24-02-00-00
DigiKey raktári szám
926-1064-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DA-025-24-02-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 25W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Közvetlen - levegő Termoelektromos szerelvény 25 W
Kategória
Feszültség
24 V
Bemeneti teljesítmény
39 W
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 49°C
Tömeg
1,8font (816,5g)
Méretek (összesen)
99mm H. x 65mm Sz. x 82mm M.
Hűtési teljesítmény
25 W
Alap típusszám
Áram
1.6 A