DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DigiKey raktári szám
926-1068-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DA-014-12-02-00-00
Leírás
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 12W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Közvetlen - levegő Termoelektromos szerelvény 12 W
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DA-014-12-02-00-00 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Feszültség
12 V
Gyártó
Tark Thermal Solutions
Ventilátor elhelyezkedése
Meleg oldal
Sorozat
Bemeneti teljesítmény
22 W
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 44°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tömeg
0,441font (200,03g)
Hőátvitel típusa
Közvetlen - levegő
Méretek (összesen)
60mm H. x 40mm Sz. x 53mm M.
Hűtési teljesítmény
12 W
Alap típusszám
Áram
1.8 A