FXUB64.18.0150A
DigiKey raktári szám
931-FXUB64.18.0150A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FXUB64.18.0150A
Leírás
GPS/GALILEO & 2.4GHZ MULTI-BAND
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
788,5MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz LTE Lapos tapasz RF antenna 617MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 1,99GHz, 1,755GHz ~ 2,17GHz, 2,4GHz ~ 2,5GHz, 2,5GHz ~ 2,69GHz 3,5dBi, 4,5dBi, 6dBi, 6dBi, 3,7dBi, 2,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FXUB64.18.0150A modellek
Kategória
Reflexiós veszteség
4dB, -7dB, -10dB, -10dB, -5dB, -4dB
Gyártó
Taoglas Limited
Erősítés
3,5dBi, 4,5dBi, 6dBi, 6dBi, 3,7dBi, 2,3dBi
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
50 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 150mm
RF család / szabvány
Mobilhálózat
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
788,5MHz, 1,575GHz, 1,85GHz, 1,9625GHz, 2,45GHz, 2,595GHz
Max. magasság
0,008" (0,20mm)
Frekvenciatartomány
617MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 1,99GHz, 1,755GHz ~ 2,17GHz, 2,4GHz ~ 2,5GHz, 2,5GHz ~ 2,69GHz