SRFL026-100
DigiKey raktári szám
627-1091-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRFL026-100
Leírás
RF ANT 748MHZ/892MHZ FLAT PATCH
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
748MHz, 892MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,6GHz GSM, LTE, W-CDMA Lapos tapasz RF antenna 698MHz ~ 798MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 2,17GHz, 2,3GHz ~ 2,4GHz, 2,5GHz ~ 2,69GHz 3,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 ragasztós
Kategória
Sávok száma
5
Gyártó
Antenova
VSWR
3,1
Sorozat
Reflexiós veszteség
-10dB
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
3,5dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
Mobilhálózat
Végződtetés
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
748MHz, 892MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,6GHz
Max. magasság
0,006" (0,15mm)
Frekvenciatartomány
698MHz ~ 798MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 2,17GHz, 2,3GHz ~ 2,4GHz, 2,5GHz ~ 2,69GHz