FXP832.03.0458D
DigiKey raktári szám
931-1328-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FXP832.03.0458D
Leírás
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Részletes leírás
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, DSRC, V2V, Wi-Fi, Zigbee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 6GHz 3,66dBi, 5,33dBi RP-SMA apa ragasztós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FXP832.03.0458D modellek
Taoglas Limited
Reflexiós veszteség
-10dB
Sorozat
Erősítés
3,66dBi, 5,33dBi
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 458mm
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Végződtetés
RP-SMA apa
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz, 5,4GHz
Max. magasság
0,009" (0,24mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 6GHz