FXP830.24.0100B
DigiKey raktári szám
931-1318-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FXP830.24.0100B
Leírás
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Részletes leírás
2,4GHz, 5,4GHz Bluetooth, Wi-Fi Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,8GHz 2,6dBi, 5dBi I-PEX MHF4L ragasztós
EDA / CAD modellek
FXP830.24.0100B modellek
Erősítés
2,6dBi, 5dBi
Sorozat
Max. teljesítmény
2 W
Csomagolás
Tasak
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Végződtetés
I-PEX MHF4L
RF család / szabvány
Bluetooth, WiFi
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Max. magasság
0,004" (0,10mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz, 5,4GHz
Felhasználás
Bluetooth, Wi-Fi
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 4,9GHz ~ 5,8GHz