UMK325BJ475KNHT
DigiKey raktári szám
587-3803-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3803-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3803-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMK325BJ475KNHT
Leírás
CAP CER 4.7UF 50V X5R 1210
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X5R 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
UMK325BJ475KNHT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,083" (2,10mm)