MCASU32NSB5475KTNA01
DigiKey raktári szám
587-MCASU32NSB5475KTNA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-MCASU32NSB5475KTNA01CT-ND - Vágott szalag (CT)
587-MCASU32NSB5475KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCASU32NSB5475KTNA01
Leírás
CAP CER 4.7UF 50V X5R 1210
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X5R 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MCASU32NSB5475KTNA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,083" (2,10mm)