MCASU105SCG560JFNA01 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MCASU105SCG560JFNA01 |
Leírás | CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 7 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 56 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MCASU105SCG560JFNA01 modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés ±5% | Vastagság (max.) 0,022" (0,55mm) |