AQ0402JRNPO9BN560
DigiKey raktári szám
13-AQ0402JRNPO9BN560TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-AQ0402JRNPO9BN560CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-AQ0402JRNPO9BN560DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AQ0402JRNPO9BN560
Leírás
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)