LSMGA453232L132RG
DigiKey raktári szám
587-LSMGA453232L132RGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-LSMGA453232L132RGCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-LSMGA453232L132RGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSMGA453232L132RG
Leírás
FERRITE BEAD 1.3 KOHM 1812 1LN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.3 kOhms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1812 (4532 metrikus) 3A 60mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LSMGA453232L132RG modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Gyártó
Taiyo Yuden
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,138" (3,50mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Impedancia / frekvencia
1.3 kOhms @ 100 MHz