FBMH4532HM132-T
DigiKey raktári szám
587-1759-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1759-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1759-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMH4532HM132-T
Leírás
FERRITE BEAD 1.3 KOHM 1812 1LN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.3 kOhms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1812 (4532 metrikus) 3A 60mohm
EDA / CAD modellek
FBMH4532HM132-T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Max. magasság
0,138" (3,50mm)
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Impedancia / frekvencia
1.3 kOhms @ 100 MHz