FBMJ2125HL8R0NT
DigiKey raktári szám
587-1764-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1764-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1764-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMJ2125HL8R0NT
Leírás
FERRITE BEAD 8 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 4A 8mohm
EDA / CAD modellek
FBMJ2125HL8R0NT modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
4A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
8mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
8 Ohms @ 100 MHz