Z0805C8R0GPWST
DigiKey raktári szám
399-Z0805C8R0GPWSTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-Z0805C8R0GPWSTCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Z0805C8R0GPWST
Leírás
FERRITE BEAD 8 OHM 0805 1LN
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2A 10mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
Z0805C8R0GPWST modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Gyártó
KEMET
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
10mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
8 Ohms @ 100 MHz