FBMH3216HM501NT
DigiKey raktári szám
587-1752-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1752-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1752-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMH3216HM501NT
Leírás
FERRITE BEAD 500 OHM 1206 1LN
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 2A 70mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FBMH3216HM501NT modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Gyártó
Taiyo Yuden
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
70mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,071" (1,80mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
500 Ohms @ 100 MHz