FBMH1608HM102-T
DigiKey raktári szám
587-1739-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1739-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1739-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMH1608HM102-T
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 600mA 350mohm
EDA / CAD modellek
FBMH1608HM102-T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
600mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
350mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz