APT1608SURCK
DigiKey raktári szám
754-1123-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1123-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1123-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APT1608SURCK
Leírás
LED RED CLEAR CHIP SMD
Részletes leírás
piros 630nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,95V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APT1608SURCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,95V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
645nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,75mm
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm