XZAEELNANF-26.000000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taitien
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Taitien
Raktáron: 0
Adatlap
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
26 MHz ±30ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XZAEELNANF-26.000000
DigiKey raktári szám
1664-1533-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XZAEELNANF-26.000000
Leírás
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
XZAEELNANF-26.000000 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
26 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,05x1,65)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,081" H. x 0,065" Sz. (2,05mm x 1,65mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)
Terhelő kapacitás
8pF