8Y-26.000MAHV-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
CTS-Frequency Controls
Taitien
Taitien
26 MHz ±30ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
8Y-26.000MAHV-T
DigiKey raktári szám
8Y-26.000MAHV-T-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
8Y-26.000MAHV-T
Leírás
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
26 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)