TWEAMCSANF-26.000000
DigiKey raktári szám
1664-1232-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TWEAMCSANF-26.000000
Leírás
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz VCTCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±100ppb
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
3,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,065" (1,65mm)