STLQ50C25R
DigiKey raktári szám
497-5816-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5816-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5816-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STLQ50C25R
Leírás
IC REG LIN 2.5V 50MA SOT-323-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 50mA SOT-323-5
EDA / CAD modellek
STLQ50C25R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
5 µA
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
6 µA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
30dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
12V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Gyártói tokozás
SOT-323-5
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 50mA