HFZ 2012PF-601T23
DigiKey raktári szám
4816-HFZ2012PF-601T23TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4816-HFZ2012PF-601T23CT-ND - Vágott szalag (CT)
4816-HFZ2012PF-601T23DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFZ 2012PF-601T23
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2,3A 60mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
2,3A
Gyártó
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz