BLM21HE601SN1L
DigiKey raktári szám
490-BLM21HE601SN1LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLM21HE601SN1LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLM21HE601SN1LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM21HE601SN1L
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2,3A 55mohm
EDA / CAD modellek
BLM21HE601SN1L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2,3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
55mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,057" (1,45mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz