PS1608GT2-R50-T1
DigiKey raktári szám
408-2049-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
408-2049-1-ND - Vágott szalag (CT)
408-2049-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PS1608GT2-R50-T1
Leírás
RF POWER DIVIDER 0HZ-20GHZ 0603
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF teljesítményosztó 0 Hz ~ 20 GHz 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PS1608GT2-R50-T1 modellek
Kategória
Beiktatási veszteség
6dB
Gyártó
Susumu
Frekvencia
0 Hz ~ 20 GHz
Sorozat
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)