SXT22410EE07-20.000M
DigiKey raktári szám
2388-SXT22410EE07-20.000M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SXT22410EE07-20.000M
Leírás
CRYSTAL 20.000MHZ 10 PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz ±15ppm kristály 10pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SXT22410EE07-20.000M modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
20 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)