TLS850B0TEV33ATMA1
DigiKey raktári szám
TLS850B0TEV33ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TLS850B0TEV33ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
TLS850B0TEV33ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TLS850B0TEV33ATMA1
Leírás
IC REG LIN 3.3V 500MA PG-TO252-5
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA PG-TO252-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TLS850B0TEV33ATMA1 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
25 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
33 µA
Sorozat
PSRR
63dB (100Hz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
TO-252-5, DPAK (4 kivezetés + fül), TO-252AD
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 250mA