CX1206MKX7R9BB104
DigiKey raktári szám
311-1261-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-1261-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-1261-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX1206MKX7R9BB104
Leírás
CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 50V 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF Átvezető kondenzátor 50V 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CX1206MKX7R9BB104 modellek
Kategória
Névleges feszültség
50V
Gyártó
Pulse Electronics
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
X7R
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCC
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Típus
Pass Through
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Kapacitás
0.1 µF
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Tűrés
±20%