PREC025SFAN-RC
DigiKey raktári szám
S1212EC-25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PREC025SFAN-RC
Leírás
CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 25 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PREC025SFAN-RC modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,537" (13,63mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,098" (2,50mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
Rögzítés módja
push-pull
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 252
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Raktáron: 3364
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM