PREC037SFAN-RC
DigiKey raktári szám
S1212EC-37-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PREC037SFAN-RC
Leírás
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 37 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PREC037SFAN-RC modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,537" (13,63mm)
Szigetelés magassága
0,098" (2,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként
Más hossz
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Raktáron: 3364
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM