PBC19SGAN
DigiKey raktári szám
S1311E-19-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC19SGAN
Leírás
CONN HEADER R/A 19POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 19 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,100" (2,54mm)
Szigetelés magassága
0,140" (3,56mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
Más hossz
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Raktáron: 398
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM