PBC36SGAN
DigiKey raktári szám
S1311E-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBC36SGAN
Leírás
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 36 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PBC36SGAN modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,318" (8,08mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,100" (2,54mm)
Szigetelés magassága
0,140" (3,56mm)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A
További információk
Raktáron: 398
Más hossz
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM