VIPERGAN65DTR
DigiKey raktári szám
497-VIPERGAN65DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-VIPERGAN65DTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-VIPERGAN65DTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VIPERGAN65DTR
Leírás
ADVANCED QUASI-RESONANT OFFLINE
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Offline átalakító flyback Topológia 240kHz 16-SO
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
9V ~ 23V
Gyártó
STMicroelectronics
Aktív ciklusidő
50%
Sorozat
Kapcsolási frekvencia
240kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítmény (Watt)
65 W
Alkatrész státusza
Aktív
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás, túlterhelés, túl magas hőmérséklet, túlfeszültség, Rövidzárlat
Kimenet leválasztása
izolált
Vezérlési funkciók
lágyindítás
Belső kapcsoló(k)
Igen
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Átütési feszültség
700V
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles), 14 kivezetés
Topológia
flyback
Gyártói tokozás
16-SO
Bekapcsolási feszültség
15 V