EVLVIPGAN65DF
EVLVIPGAN65DF
EVLVIPGAN65DF
DigiKey raktári szám
497-EVLVIPGAN65DF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVLVIPGAN65DF
Leírás
24 V/65 W REF DESIGN
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
VIPERGAN65D null Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
24V
Kimeneti áram
2,7A
Sorozat
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Csomagolás
Ömlesztve
Topológia
flyback
Kimeneti teljesítmény
65W