T835-600B-TR
DigiKey raktári szám
497-3270-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-3270-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-3270-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T835-600B-TR
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 8 A Felületszerelt DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T835-600B-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
80A, 84A
Gyártó
STMicroelectronics
Max. gyújtóáram (Igt)
35 mA
Sorozat
Max. tartóáram (Ih)
35 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Konfiguráció
egyszeres
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Alternistor - védőáramkör nélkül
Rögzítés módja
Felületszerelt
Záróirányú feszültség
600 V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
8 A
Gyártói tokozás
DPAK
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V