T405-600B-TR
DigiKey raktári szám
497-2505-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-2505-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-2505-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T405-600B-TR
Leírás
TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak Logikai - érzékeny gate 600 V 4 A Felületszerelt DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T405-600B-TR modellek
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
5 mA
Gyártó
STMicroelectronics
Max. tartóáram (Ih)
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Konfiguráció
egyszeres
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Logikai - érzékeny gate
Rögzítés módja
Felületszerelt
Záróirányú feszültség
600 V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
4 A
Gyártói tokozás
DPAK
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
30A, 31A