STTH30L06GY-TR
DigiKey raktári szám
497-13540-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-13540-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-13540-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STTH30L06GY-TR
Leírás
DIODE STANDARD 600V 30A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 600 V 30A Felületszerelt D2PAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STTH30L06GY-TR modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
90 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
25 µA @ 600 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
600 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
30A
Gyártói tokozás
D2PAK
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.55 V @ 30 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)