HDC25S5R7000/AA nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Amphenol Positronic
Raktáron: 0
Amphenol Positronic
Raktáron: 0
25 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HDC25S5R7000/AA
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
HDC25S5R7000/AA
DigiKey raktári szám
4306-HDC25S5R7000/AA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HDC25S5R7000/AA
Leírás
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HDC25S5R7000/AA modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, Átlátszó kromátbevonatú cink
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tasak
Védettség
IP65/IP67 - porálló, vízálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozási szabvány
Névleges áram (Amper)
7,5A
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, aljzatok
Hátlaptól mért távolság
0,283" (7,20mm)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
tartóelemek
Sorok száma
2
Névleges feszültség
300V
Rögzítés módja
Szín
zöld
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
3 (DB, B)
Érintkező kialakítása
Megmunkált
Érintkező típusa
Jel
Dielektrikum anyaga
Diallil-ftalát (DAP), üvegszálas
Perem kialakítása
párosítási oldal, Anya biztosítócsavar (4-40)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Végződtetés
forraszanyag
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C