STPS5H100AFY | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STPS5H100AFY |
Leírás | DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 5A Felületszerelt SOD128Flat |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STPS5H100AFY modellek |
Kategória | Visszáram Ur-nél 3.5 µA @ 100 V |
Gyrt. | Típusjelölés autóipar |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítés AEC-Q101 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Technológia | Tokozás |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Gyártói tokozás SOD128Flat |
Vezetési áram (Io) 5A | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -40°C ~ 175°C |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 760 mV @ 5 A | Alap típusszám |
Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |