RB088LAM100TFTR
DigiKey raktári szám
RB088LAM100TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB088LAM100TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB088LAM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB088LAM100TFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 5A PMDTM
Részletes leírás
dióda 100 V 5A Felületszerelt PMDTM
EDA / CAD modellek
RB088LAM100TFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 100 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
PMDTM
Vezetési áram (Io)
5A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)