STPS1150RL
DigiKey raktári szám
STPS1150RLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
STPS1150RLCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS1150RL
Leírás
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 150 V 1A Furatszerelt DO-41
EDA / CAD modellek
STPS1150RL modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 150 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Elavult
Gyártói tokozás
DO-41
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 1 A