STPS1170AF
DigiKey raktári szám
497-15316-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-15316-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-15316-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS1170AF
Leírás
DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 170 V 1A Felületszerelt SMAflat
EDA / CAD modellek
STPS1170AF modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
890 mV @ 2 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Sorozat
Visszáram Ur-nél
1.5 µA @ 170 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
SMAflat
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
170 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
1A