STPS10150CFP
DigiKey raktári szám
497-7539-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STPS10150CFP
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO220FP
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 150 V 5A Furatszerelt TO-220-3 Full Pack
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STPS10150CFP modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
920 mV @ 5 A
Gyártó
STMicroelectronics
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Csomagolás
Csőtár
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 150 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Furatszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-220-3 Full Pack
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Gyártói tokozás
TO-220FP
Vezetési áram (Io) (diódánként)
5A