MBRF10150CT
DigiKey raktári szám
1655-1097-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBRF10150CT
Leírás
DIODE ARRAY SCHOTT 150V ITO220AB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 150 V Furatszerelt TO-220-3 Full Pack, Izolált fül
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyártó
SMC Diode Solutions
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 150 V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Tokozás
TO-220-3 Full Pack, Izolált fül
Technológia
Schottky
Gyártói tokozás
ITO-220AB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
150 V
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
930 mV @ 5 A